družina

Informace pro rodiče k organizaci školní družiny

Vyzvedávání dětí z 5. -7. oddělení

5. oddělení, děti z 3. A, paní vychovatelky Hellerové má přidělenu třídu nad ŠJ, zde budou děti do 16.00 hodin a pak budou převedeny do ŠD u kostela. Vyzvedávání přes ŠJ, zvonek ŠD.

6. oddělení, děti z 3. B, C, paní vychovatelky Králové, po dokončení stavby budou mít děti svou třídu v budově ŠD u kostela. Dokončení stavby je naplánováno do poloviny října. Do té doby mají děti přidělenu třídu v přízemí ve 2. A do 14.30 hodin, potom přejdou do třídy nad ŠJ, kde budou do 16.00 hodin. Pak budou společně odcházet do ŠD u kostela. Vyzvedávání dětí do 14.30 hodin přes budovu ZŠ. OD 14.30 – 16.00 přes ŠJ zvonek ŠD.

7. oddělení, děti ze 4. A, B, C, paní vychovatelky Bernardové má přidělenu třídu 3. C do 14.30 hodin, pak budou děti přecházet do ŠD u kostela. Po odpoledním vyučování budou přivedeny rovnou do ŠD u kostela. Vyzvedávání dětí do 14.30 hodin přes budovu ZŠ.

Další informace a rozdělění učeben viz přílohy PDF

Seznam zaměstnanců školní družiny

1. oddělení Věra Havelková

2. oddělení Jitka Hořejší