Nejpilnější třída z okresu v učení slovíček

Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372 je vítězem okresního kola jazykového šampionátu s WocaBee! Žáci třídy 9.B získali prvenství v procvičování slovíček v okrese Benešov a postupují do krajského kola.

V pondělí 9. listopadu se žáci naší školy zapojili do celočeské soutěže v učení cizích jazyků s názvem Pozimní WocaBee šampionát. Ve druhém ročníku soutěže v procvičování slovíček mezi sebou soupeří žáci od základních škol až po gymnázia, a to nejen v Česku, ale i na Slovensku.
Šampionát probíhá v aplikaci na učení cizích slovíček WocaBee, která funguje online, takže žákům nebrání v soutěžení ani distanční forma výuky.
Spolu je do soutěže zapojeno přibližně 45 000 žáků.

V našem okrese se najusilovnejšími žáky v prvním kole soutěže stali žáci třídy 9B pod vedením p.uč. Šobr a p. uč. Čeňkové.
Během prvního týdne šampionátu získali v aplikaci skvělý výsledek - jejich průměrný denní počet bodů (tzv. WocaPoints) na žáka byl v okresním kole až 2589!
Stali se tak okresními WocaBee šampiony a postupují do krajského kola, které probíhá od 17. do 20. listopadu 2020.
Držme našim žákům palce, aby byli úspěšní i nadále a probojovali se až do Česko-slovenského finále Podzimního WocaBee šampionátu v prosinci.

Info o soutěži www.wocabee .app/soutez
Info o aplikaci WocaBee 🐝 www.wocabee.app