Uzavření školy

Vážení rodiče, v důsledku mimořádných opatření se od 11. 3. 2020 do odvolání uzavírá základní škola včetně školní družiny. Žáci budou od tohoto data odhlášeni ze stravování.

Sledujte prosím Bakaláře, web a FB školy, kde budou uveřejňovány informace ohledně vývoje celkové situace.

V příloze je vyjádření ministra zdravotnictví k nastalé situaci. Děkujeme za pochopení.

Mgr.Svatopluk Česák, ředitel školy

V případě, že chcete čerpat ošetřovné (tzv. paragraf) z důvodů zavření školy, podle zákona máte na tento nárok (pro děti do 10ti let).

Informace ze stránek cssz.cz:

Nárok na ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení uplatňuje zaměstnanec tiskopisem „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy)“, který mu vydá ve 2 vyhotoveních výchovné zařízení (škola), které dítě navštěvuje. Zaměstnanec doplní část B. tiskopisu a předá je neprodleně svému zaměstnavateli.

Pokud o toto máte zájem, volejte do kanceláře školy 317721175, 731411913 a domluvte se na vystavení