Olympiáda v anglickém jazyce

V lednu letošního roku proběhlo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce.

Soutěžilo se v porozumění poslechu a konverzaci na dané téma. Máme radost, že do kategorie 8. a 9. tříd se letos přihlásilo více žáků než do kategorie nižší. V konkurenci 18 žáků zvítězila Tereza Procházková z 8. B, druhé místo obsadila Sabina Hasenkopfová z 9. B a třetí Veronika Phamová z 9. B.

V nižší kategorii 6. a 7. tříd předvedlo své konverzační schopnosti 12 soutěžících. Nejlépe si vedla Sophie Novotná ze 7. A, druhý se umístil Tomáš Pham ze stejné třídy a o třetí místo se podělili Justýna Fulínová z 6. C a Štěpán Krška ze 7. A.

Vítězové obou kategorií postupují do okresního kola. Držíme jim palce a přejeme další úspěchy s angličtinou. Všem ostatním účastníkům děkujeme za skvělou přípravu na soutěž.

Marie Zrcková